Medvěd kostým pro televizní pořad

Medvěd kostým maska

Medvěd Kostým – kožešina hlava maska

Pracovat jako maskér (Masker tady v Praze) není vždy tvořit krásné dívky a Bodypainting .. Pro natáčení některých krátkých filmů, které mají být později zveřejněných v médiích, tentokrát jsem byl požádán o vytvoření maskota masku a změnit vzhled herce ve výběrovém řízení medvídka (.. malý medvídek vyšší než já ..).

Vzhledem k tomu, charakter byl antropomorfní medvěd, oblečený v obleku a kalhoty, musela jsem se soustředit svou práci jen na masku a rukavice.

Přes jednoduchost základní myšlenka, práce byla poměrně náročná a vyžaduje určitou pozornost. Po dokončení modelu v plasteline přes odlévané obličeje, postupoval I vytvářet škeble formy, kopírující ve dvou různých kusech měkké polyuretanové pěny, aby mobility úst.

making of bear mask

Měkké polyuretanové pěny používá k vytvoření medvědí masku.

Pak jsem postupoval pokrývající masku s umělých vlasů, tvarovat a šít ji na velikosti hlavy, střih a barvu, a nakonec použít zavírací „pull“, která umožňuje nezbytné úpravy masky, aby se vešly všechny tváře.

Po dokončení všechno bylo lepené a šité správně, což dokazuje, že někdy vizážisté nepoužívají pouze kartáče.

Aby to bylo věrohodné jsem dokončil svou práci tím, že maluje s airbrush, akryly, a přikryl jsem nos, už černý pruh, s tenkou vrstvou silikonu, který určil přirozený lesk ..

herec v medvědím kostýmu

Zblízka medvědí masky

herec v medvědím kostýmu

Herec oblečený s medvědím kostýmu, hrát ve vlaku.

Zájem o pronájem masku? Klikněte zde pro více informací!

about the author

No comments

leave a comment

Recent Comments

    Rubriky