praktické efekty pro film a média

Často jsem dotazován na výrobu jednoduchých a živoucí praktické dopady, jako jsou modřiny, řezné rány a poranění, a to jak pro klasické filmy a televizní natáčení.
Tak jsem vytvořil sadu silikonových protéz, které mohou být snadno přijaty získat rychlé a dobré výsledky v kratším čase.

picture of a cinema practical effect: cut on a lower arm

wound on a lower arm

picture of a girl playing cards with a vampire girl. She's betting her blood

Playing cards with a vampire

Na rozdíl od metody přenosu Tinsely tyto protézy nemají dále k dispozici například vrstvu tetování papíru nad a okraje řezu může být velmi ostrý.
Kromě toho mohou být základním nátěrem (oba silikonem nebo barvy s alkoholem), retušovat a některé předměty (například některé malé díly ze skla pryskyřice) mohou být integrovány ještě před aplikací protetického.

Silikon pre-malování umožňuje ponechat některé detaily neprůhledné (tj. Okolní kůže) a některá další jasné a zářivé (tj ránu uvnitř), takže za mokra dojem, aniž by aplikačního falešnou krev ani jiné tekutiny.

Kromě toho je celá protetická je transparentní, lepené silikonem samotnou, která ponechává dobrou průhlednost podrobnosti o kůži pod a dělá to jednodušší pro vyhlazení protetických vnější okraje.

picture of a girl laying down in a bathtub, with a bleeding cut on her neck

girl suicides in the bathtub

picture of wound set collecion

cut and wound set of prosthetics for cinema practical effects

about the author

No comments

leave a comment

Recent Comments

    Rubriky